Vylepšení kabiny pro American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2

Vydání nových aktualizací pro American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2 se blíží a vývojáři představují další funkce vylepšující interiér. Minule jsme si ukázali nastavitelnou pozici volantu, tentokrát se zaměříme na přibližování vnitřní kamery a vyměnitelné volanty.

Přibližování vnitřní kamery

Uvnitř kabiny budete nově moci rychle přibližovat a oddalovat kameru držením pravého tlačítka myši. Tato funkce bude užitečná zejména při manévrování s tahačem, pro přiblížení vzdálených značek nebo pro detailní pohled na přístrojovou desku. A pokud vám nevyhovuje pravé tlačítko myši, bude samozřejmě možnost nastavit si přiblížení na jakoukoliv jinou klávesu nebo tlačítko.

Novinka 1 Novinka 2
Pro zobrazení animace obrázku klikněte na náhled.

Vyměnitelné volanty

Pro nastavitelnou pozici volantu bylo potřeba oddělit volant od zbytku interiéru, což zároveň otevřelo cestu pro vyměnitelné volanty. Doposud jste mohli volant změnit pouze s celým interiérem, ovšem s novou aktualizací přibude možnost vyměnit volant nezávisle na interiéru. Navíc bude umožněno pomocí příkazu volant zcela skrýt, což ocení zejména ti, kteří pro ježdění používají skutečný volant.

Novinka 3 Novinka 4

19 komentářů

 1. Jen mě tak napadlo, že když se vylepšují i takové věci tak by nebylo špatné kdyby přibyl i omezovač rychlosti, ale takový omezovač, který si mohu nastavit podle sebe, třeba abych nemusel neustále ve městě nebo při delších úsecích udržovat max. a hlídat tachoměr – rychlost, třeba 60 nebo 70 apod. Tempomat ta sice je ale ten je spíš na delší vzdálenosti. Je tam spousta nastavení pro řazení jako vynutit zařazení a podřazení což mi přijde z mého pohledu zbytečné a proto si myslím, že by toto tam mohli přidat. 🙂 Co myslíte vy?

   1. No tak mě to nějak až tak nevadí, ale už vidím ty stížnosti lidí, jak si stěžovali že udělali drahé DLC jen pro Scanii, i když pro mě se to vyplatilo.
    Ale být SCS tak udělám DLC kde bude třeba Volanty pneumatiky a další vyměnitelné věci než to takhle dělat po jednom, to budeme za chvíli kupovat Dlc kvůli každému šroubku a matici a motoru a zrcátku a řadicí páce, a pedálu, a sedačkám a koberečkům, stěračům.

        1. Tak po pravdě,já se mezi opravdového fanouška her SCS moc nepovažovat nemůžu.Jsem jen obyčejný hráč kterýho ho to baví a nejenom tato hra ale vím,že hloupým plácáním ohledně placených DLC nic nevyřeším.Prostě si dám o pár piv mín,odepřu si jedny cigára a hotovo.Třeba 300 kila za „uherák“ nemůže nikdy nikoho zruinovat.Asi tak

        2. No tak já mezi fandy SCS patřím protože, si taky rád připlatím za jakékoliv DLC, jen bych třeba dal víc DLC do jednoho balení i třeba za vyšší cenu.
         Jinak od SCS jsem hrál:

         1. Hard Truck: 18 Wheels of Steel
         2. 18 Wheels of Steel: Across America
         3. 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal
         4. 18 Wheels of Steel: Convoy
         5. 18 Wheels of Steel: Haulin‘
         6. 18 Wheels of Steel: American Long Haul
         7. 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2
         8. Bus Driver
         9. Hunting Unlimited 2010
         10. Euro Truck Simulator 1
         11. Scania Truck Driving Simulator
         12. German Truck Simulator
         13. UK Truck Simulator
         14. Scania Truck Driving Simulator
         15. Euro Truck Simulator 2
         16.American Truck Simulator

         Tyto všechny hry byla radost hrát, a dodnes mám na ty hry velmi pěkné vzpomínky.

Napsat komentář