Mosty v rozšíření Francie pro Euro Truck Simulator 2

Součástí připravovaného rozšíření Francie pro Euro Truck Simulator 2 budou samozřejmě také mosty. Pár těch nejslavnějších nám vývojáři ukazují na nových screenshotech ze hry.

Novinka 1
Most Pont de l’Iroise přes řeku Élorn poblíž města Brest
Novinka 2
Most Pont de Normandie přes řeku Seina
Novinka 3
Ojedinělý most při vjezdu do přístavu v Le Havre
Novinka 4
Visutý most přes řeku Loire nedaleko města Bourges
Novinka 5
Viadukt Chavanon na dálnici A89

17 komentářů

    1. Já nevím,ale ten vámi jmenovaný Viadukt Millau je hodně na jihu a i když je psáno,že se jedná o rozšíření Francie tak to nemusí bejt tak docela přesný.Vemte si Scandinavii.Je to DLC Scandinavia a všichni víme kam až to dosahuje.Je to jen část Scandinavie takže s tím rozšířením Francie bych to vzal též podobně.Ale je to jen můj názor a rád bych spletl ale vůbec bych se nedivil,kdyby to tak bylo.

        1. Ale zas na druhou stranu, ve DLC Skandinávie jsou tři státy, sice nejsou komplet, ale jsou tři. Teď se jedná o samostatnou Francii, takže je možnost je bude komplet 🙂

     1. Muze to tak klidne i byt,ze mohou pracovat jak na Francii tak i na dalsich zemich soucasne.Treba jako byla Scandinavie a mezitim uz mohli potajnu pracovat na Francii.
      Stejne tak i ted mohou pracovat tajne,treba na Italii.Vubec bych se nezlobil,kdyby takhle rozsirovali mapu placenyma DLC.Vzdyt tak to delaji i u jinych her.

      PS:Screeny opet nezklamaly 🙂

Napsat komentář